Jakie korzyści:

Zainstaluj swoją własną elektrownię słoneczną wykorzystując dachy budynków oraz grunt swojego gospodarstwa i zmniejsz swoje rachunki za prąd! Niezależność energetyczna, którą oferują systemy fotowoltaiczne pomoże uniknąć kłopotliwych sytuacji związanych z awariami sieci i lub blackout’ami energetycznymi.

Specjalna oferta dla gospodarstw rolnych, gdzie koszt instalacji fotowoltaicznych jest 25% tańszy dzięki odliczeniom od podatku rolnego.*

*Art.13 Ustawy o Podatku rolnym 2017(Dz.U. 2016, poz. 617)

Skorzystaj z programu finansowania by uzyskać wymierne korzyści finansowe inwestycji

Program Priorytetowy Agroenergia

Program adresowany do rolników, których łączna powierzchnia gospodarstw domowych nie przekracza 300ha.

  • dotacja do 40% kosztów kwalifikowanych, jednostkowo maksymalnie 800 000 zł
  • kredyt na preferencyjnych warunkach z oprocentowaniem zaczynającym się od 2% przy finansowaniu nie przekraczającym 15 lat

Fotowoltaika dla rolników

W Eco Sunset doskonale rozumiemy potrzebę optymalizacji kosztów prowadzenia gospodarstwa, dlatego już teraz proponujemy Państwu rewolucyjną technologię, pozwalającą korzystać z całkowicie darmowego prądu ze słońca. Fotowoltaika dla rolników to nowoczesne rozwiązanie, w pełni odpowiadające na potrzeby tego ważnego sektora gospodarki. Własna, przydomowa elektrownia słoneczna pozwoli Państwu całkowicie uniezależnić się od rosnących cen prądu, które w perspektywie najbliższych lat mogą wzrosnąć nawet o 100%.

7 powodów, dla których powinieneś postawić na fotowoltaikę w gospodarstwie rolnym

Dla odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika rolnictwo stwarza bardzo dogodne warunki inwestycyjne. Dostęp do dużych połaci dachowych, dobre nasłonecznienie budynków oraz możliwość wygospodarowania części działki pod instalację PV, to tylko niektóre naturalne walory, dzięki którym własna elektrownia fotowoltaiczna w gospodarstwie rolnym stanowi wydajne i ekonomiczne rozwiązanie.

Panele słoneczne na budynku mieszkalnym lub gospodarczym to szereg korzyści:

  1. Darmowy prąd ze słońca.
  2. Całkowita niezależność od cen i dostaw energii z sieci.
  3. Podniesienie prestiżu gospodarstwa dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii.
  4. Korzystanie z „zielonej”, przyjaznej dla środowiska energii z wykorzystaniem OZE.
  5. Dofinansowanie do inwestycji w przydomową elektrownię.
  6. Możliwość przemodelowania produkcji w gospodarstwie.
  7. Zagospodarowanie nieużywanych powierzchni gruntu, dachów oraz wiat budynków, aby zarabiały i produkowały prąd dla Państwa gospodarstwa.

Eco Sunset – fotowoltaika dla rolnictwa

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie realizacji projektów PV, oferując pomoc w uzyskaniu dotacji pod fotowoltaikę dla rolników. Specjalnie dla Państwa stworzymy dedykowany projekt instalacji, zbudujemy elektrownię słoneczną oraz zajmiemy się niezbędnymi formalnościami związanymi z przyłączeniem gotowej instalacji do sieci. Już dziś zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i przekonania, jak wiele można zyskać, inwestując w fotowoltaikę w gospodarstwie rolnym.